Rolety Wewnętrzne Lublin

Roleta Dzień Noc w pokoju

Rolety Dzień/Noc

Rolety o podwójnej funkcjonalności, które pomogą uzyskać oczekiwane doświetlenie, bądź też dociemnienie wnętrza. Jeśli zależy nam na ograniczeniu promieni słonecznych w naszym biurze, bądź też całkowitym zasłonięciu okien podczas wyświetlanej prezentacji, idealnie sprawdzą się nasze rolety DZIEŃ/NOC, w których zastosowano przemienny układ tkanin: transparentnej i zaciemniającej. Podwójnie prowadzony materiał, pozwala na dowolne sterowanie dostępem promieni słonecznych do pomieszczenia. Dzięki temu można dostosować ilość wpadającego światła, jak również tworzyć klimat we wnętrzu pomieszczenia.

Tego typu rolety są też świetnym rozwiązaniem w domach i mieszkaniach w upalne dni. Wystarczy zasłonić okna przed wyjściem do pracy, a po powrocie cieszyć się przyjemnym uczuciem chłodu.

zaslona moderno w pokoju

Zasłony Moderno

Wszystkim zależy na pięknych estetycznych wnętrzach, w domu, w pracy, w hotelu nasze oko zawsze skierowane jest na okno. Dlatego wykończenie i dekoracja ma ogromny wpływ, także na nasze samopoczucie. Lepiej i przyjemniej patrzeć na coś, co cieszy oko, jest idealnie dopasowane i na dodatek funkcjonalne! Takie właśnie zastosowanie mają zasłony Moderno. Bogata kolekcja rzymskich tkanin, z których są wykonane pozwala na różne kombinacje wzorów i kolorów. Dają nieograniczone możliwości eleganckiej dekoracji każdego wnętrza.

Zasłony Moderno charakteryzuje nowoczesność, estetyka i funkcjonalność połączone w zgrabny system osłonowy. Zastosowany mechanizm obsługi sznurkiem jest bardzo prosty i daje komfort użytkowania. Zasłony układają się w symetryczne fale, nie zajmując wiele miejsca po złożeniu. Preferujemy montaż zasłon do sufitu, gdyż takie rozwiązanie jest najkorzystniejsze z punktu widzenia funkcjonalności. Szyny montażowe występują w kolorze białym i srebrnym.

Roleta kasetowa

Rolety Kasetowe

Rolety kasetowe, to jedne z najbardziej popularnych rolet. Swoje zastosowanie mają w większości naszych domów i mieszkań. Dostępne w wielu kolorach i wzorach dają wiele możliwości dekoracji i dopasowania zarówno do eleganckich wnętrz, jak i pokoi dziecięcych oraz subtelnych sypialni. Jest to typ rolety przeznaczony do montażu bezpośrednio na skrzydle okna. Tego rodzaju rolety są idealne do okien zespolonych z nowej generacji z PCV, aluminium i drewna.

Montaż polega na przyklejeniu kasety oraz prowadnic wzmocnioną taśmą piankową, do skrzydła okna lub założeniu kasety na ramę okna za pomocą specjalnych metalowych wieszaków. Bardzo praktyczny i wygodny w użytkowaniu, system wykonany z aluminium (kaseta, rura, belka dolna, listwy boczne) wyposażony w niezawodny mechanizm łańcuszkowy ze sprzęgłem hamującym. Wysoka jakość i szeroki wybór, sprawiają, że rolety kasetowe są tak często wybierane przez naszych klientów.

Rolety Mini

Rolety Mini

Rolety typu Mini także montowane są na skrzydle okna, przy pomocy zaczepów metalowych. prowadzenie materiału odbywa się przez żyłkę, dzięki której po uchyleniu okna, czy też drzwi materiał nie odbiega. Rolety Mini są bardzo znane i często wybór konsumentów pada właśnie na ten typ zabezpieczenia przed nadmiernym światłem słonecznym.

Rolety te wyposażone są w niezawodny mechanizm samohamujący, dzięki któremu możliwe jest zatrzymanie materiału na każdej wysokości i dostosowanie się do aktualnych potrzeb użytkownika. Do wyboru proponujemy system dostępny w następujących kolorach: białym, brązowym oraz w kolorze zbliżonym do “złotego dębu” (jasny brąz). Wybierz rolety, które najbardziej odpowiadają Twoim oczekiwaniem!

Rolety klasyczne szare

Rolety Klasyczne

Rolety Classic, różnią się sposobem montażu i obszaru objętego osłoną. Ich praktyczne zastosowanie i łatwość mocowania sprawdza się w każdym domu. Rolety te, montowane są za pomocą kołków rozporowych do ściany lub sufitu. Wybierając roletę classic możliwe jest osłonięcie całej wnęki okiennej, co także jest ciekawym rozwiązaniem pod względem funkcjonalności, jak i designu. Trwały mechanizm łańcuszkowy ze sprzęgłem hamującym gwarantuje trwałość i wygodę w obsłudze.

Oferowany system dostępny jest w trzech uniwersalnych kolorach: białym, brązowym i srebrnym (anoda). Jeśli masz wątpliwości i nie potrafisz zdecydować, które rolety najlepiej sprawdzą się u Ciebie, zadzwoń do nas! Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania!

Rolety rzymskie

Rolety Rzymskie

Rolety Rzymskie, to szyk i elegancja, połączone z praktycznym użytkowaniem. Materiał z jakiego są wykonane świetnie się prezentuje i co ważne, można go prać w zwykłej pralce automatycznej! Rolety te, są wygodne w codziennej obsłudze dzięki zastosowaniu mechanizmu łańcuszkowego.
Sterowanie i dopasowanie rolet typu rzymskiego, do warunków, jakie akurat odpowiadają domownikom nie sprawia żadnych trudności. Montaż odbywa się przy pomocy kołków rozporowych do nadproża okna lub sufitu, a w przypadku dużych okien montujemy rolety do listwy przyszybowej.
Rolety rzymskie, to doskonała forma dekoracji okna, a zarazem dopełnienie stylu aranżacji wnętrza. Proste rozwiązanie, które dzięki zastosowaniu tkaniny o różnym stopniu zacieniania, może w zupełności zastąpić tradycyjną firanę lub niemodną zasłonę.

plisa w łazience

Plisy

Wśród propozycji stosowanych do okien dachowych, ciekawym rozwiązaniem są plisy dachowe. Oferujemy bardzo bogaty wybór plis, będących alternatywą dla droższych systemów osłony okien dachowych. Plisy na okna dachowe posiadają dodatkowy komplet linek, trzymających materiał plisy jak najbliżej szyby, co pozwala na minimalizacje ilości światła przedostającego się z boku materiału.

Jest to doskonałe rozwiązanie także dla niestandardowych kształtów okien. Sterowanie plisami może odbywać się w dwóch kierunkach (od góry i od dołu), co daje dodatkowe możliwości. Oferujemy materiały do plis dachowych w bardzo wielu wzorach i kolorach. Pozwala to dowolnie dopasować produkt do wystroju pomieszczenia. Tworzywo, z którego wykonane są plisy to cienki materiał poliestrowy, który układa się w równe fałdy nadając estetyczny wygląd.

Szukasz rolety wewnętrznej do swojego domu?

Napisz do nas