Szlabany Lublin

Funkcje szlabanów, o których nie wiesz

Szlabany wjazdowe to sprawdzony wybór tam, gdzie konieczne jest uzyskanie dodatkowego zabezpieczenia i kontroli przed wjazdem pojazdów. Stosowane między innymi przy wjazdach na teren firmy, osiedla mieszkaniowego, parking zapewniają skuteczną kontrolę dostępu. W naszej firmie Max Rolety oferujemy klientom nowoczesne szlabany w Lublinie. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę w doborze oraz w instalacji szlabanów o wszechstronnym zastosowaniu. Dostarczamy również nowoczesne szlabany wyposażone w silniki bezszczotkowe.

Sprawdzone szlabany wjazdowe
Szlabany zapewniają skuteczne zabezpieczenie przed wjazdem na dany teren. Zamontowane przy drodze odgradzają przejazd, a tym samym działają jako systemy kontroli dostępu na dany tere. Mogą zostać uruchomione przez operatora lub z wykorzystaniem zautomatyzowanych systemów kontrolnych, które szczytują informacje z tablic rejestracyjnych lub współpracują z kasami biletowymi.

Dzięki szlabanom można zatem skutecznie zabezpieczyć wjazd na teren i kontrolować osoby chcące dostać się w dane miejsce. Dzisiaj są używane powszechnie w wielu miejscach, w których pojawia się ruch pojazdów.

Przykładowe miejsca montażu szlabanów:

 • parkingi, w tym pracownicze, hotelowe, przy sklepach, dworcach, szpitalach, sklepach
 • osiedla mieszkaniowe
 • tereny firm
 • tereny prywatne

W naszej firmie Max Rolety możemy zapewnić naszym klientom dostęp do szerokiej gamy nowoczesnych szlabanów w Lublinie, które dedykowane są do montażu w zróżnicowanych miejscach. Poprzez współpracę z wieloma uznanymi producentami możemy zaoferować szeroką gamę nowoczesnych modeli szlabanów oraz systemów sterowania i zarządzania kontrolą dostępu, które pozwalają na sprawną, prawidłową pracę na lata.

Nowa technologia – szlabany z silnikami bezszczotkowymi
W naszej ofercie znalazły się także nowoczesne szlabany wyposażone w silniki bezszczotkowe (brushless motor). Współpracujemy w tym zakresie z firmą Roger Technology, która jest jednym z liderów w dostarczaniu tego typu silników.

Technologia bezszczotkowa niesie ze sobą wiele zalet. Wszyscy liczący się producenci elektronarzędzi już wprowadzili tę technologię – teraz można korzystać na niej na każdym parkingu czy przejeździe.

Szlabany automatyczne z silnikami bezszczotkowymi od Roger Technology posiadają wszechstronne zastosowanie. Najczęściej wybierane są na parkingi oraz na autostrady, ponieważ doskonale sprawdzają się w miejscach, w których konieczna jest intensywna praca.

Dostarczamy szlabany automatyczne BIONIK 4 BRUSHLESS 36V DC Roger Technology, które pozwalają na współpracę z barierami o długości do 4 metrów. Są to nowoczesne szlabany z silnikami bezszczotkowymi, które dedykowane są do montażu w miejscach, w których istotne jest uzyskanie maksymalnej wydajności i efektywności pracy przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów.

Wśród najważniejszych zalet szlabanów z silnikami bezszczotkowymi znajdują się:
 • płynna praca ramienia szlabanu
 • bardzo cicha praca urządzenia
 • minimalne zużycie energii – energooszczędność
 • możliwość pracy nawet do 5 tysięcy cykli w ciągu doby
 • dodatkowe systemy poprawiające bezpieczeństwo pracy urządzenia
 • współpraca z zewnętrznym i wewnętrznymi akumulatorami dla bezustannej pracy przy braku w dostawach prądu
 • łatwy i szybki montaż urządzenia

Te wszystkie korzyści związane z korzystaniem z silników bezszczotkowych przy obsłudze szlabanów powodują, że stanowią one skuteczną alternatywę dla dotychczas stosowanych technologii.

Max Rolety – szlabany w Lublinie
W naszej firmie Max Rolety jesteśmy skoncentrowani na zadowoleniu klientów. Prezentujemy szeroką gamę nowoczesnych szlabanów i systemów ich obsługi, które dopasowujemy do miejsca montażu.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań związanych z naszym asortymentem oraz usługami, zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą. Doradzimy w doborze najlepszych szlabanów do konkretnego miejsca montażu i przygotujemy indywidualną wycenę.

Szlaban w Lublinie

Szukasz szlabanu?

Napisz do nas