Żaluzje

Żaluzje to stylowe i skuteczne osłony okien o szerokim zastosowaniu. Doskonale sprawdzą siew domu, mieszkaniu, w biurze, w salonie kosmetycznym, w restauracji lub w kawiarni, a także w wielu innych miejscach. W nasze firmie Max Rolety oferujemy najwyższej jakości żaluzje w Lublinie, które przeznaczone są do każdego okna.

Żaluzje do wszystkich okien

Żaluzje to rodzaj osłony okiennej, która zbudowana jest z poziomych lamelek umieszczonych na specjalnej konstrukcji nośnej podwieszanej na oknie albo na ścianie lub suficie przy otworze okiennym.

Za pomocą żaluzji można sterować dostępem światła do wnętrza. Można całkowicie je zaciemnić, ale również można wpuścić do wnętrza tylko określoną ilość światła. Żaluzje mogą być także całkowicie podniesione, odsłaniając całe okno.

Szeroka gama różnych typów żaluzji pozwala na łatwe dopasowanie ich do praktycznie każdego okna – do wnętrz urządzonych klasycznie i nowocześnie, do pomieszczeń o podwyższonym poziomie wilgoci, w tym do kuchni oraz do łazienek, do okien o standardowych i nietypowych kształtach.

W naszej firmie Max Rolety możemy zaproponować Państwu najlepsze żaluzje w Lublinie przygotowane na wymiar. Różnorodne warianty żaluzji powodują, że można indywidualnie dostosować je do konkretnego miejsca montażu.

W nasze ofercie znajdują się:
  • żaluzje aluminiowe
  • żaluzje drewniane
  • żaluzje plisowane

Wszystkie z tych typów żaluzji wykonujemy na wymiar na bazie materiałów wskazanych przez klienta, co pozwala nam na dopasowanie tych osłon do każdego wnętrza!

Żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe

Są to żaluzje, w których lamele wykonane są z lekkiego i trwałego aluminium. Kiedyś były najbardziej popularnym typem żaluzji, aktualnie także dostępne są na sprzedaż i mają wielu fanów. Najlepiej prezentują się w nowoczesnych wnętrzach.

Żaluzje te mogą być montowane na skrzydle okna, także w sposób bezinwazyjny, a ponadto do ściany albo do sufitu. Istnieje także możliwość montowania ich w oknach w skręcanych, skrzynkowych, zespolonych stałych, otwieranych i uchylnych. Żaluzje aluminiowe mogą być sterowane taśmami o szerokościach 16 mm, 25 mm i 50 mm. Istnieje możliwość zastosowania prowadzenia żyłkowego, dzięki któremu żaluzja po uchyleniu okna pozostaje w tej samej pozycji co okno.
Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane

Dzisiaj coraz większą popularnością cieszą się także żaluzje drewniane. Są to żaluzje wykonane z wysokiej jakości drewna balsowego, które dostępne jest w różnych wybarwieniach do wyboru. Tworzą przytulny, a przy tym elegancki klimat w pomieszczeniach.

Żaluzje drewniane dostępne są w różnych wariantach wymiarów lameli. Są oferowane z taśmami o szerokości 25 mm oraz 50 mm. Mogą być montowane przy skrzydle okiennym, a także do ściany albo do sufitu.


Żaluzje plisowane

Żaluzje plisowane

Interesującą propozycją w naszej ofercie są także żaluzje plisowane. Są to żaluzje, które wykonane są ze specjalnych tkanin o plisowanej strukturze, które umieszczane są na skrzydle okiennym.

Żaluzje plisowane, inaczej plisy, mogą być montowane w pionie albo w poziomie. Pozwalają na dowolną zmianę pozycji plisy, która może osłaniać okno w jej górnej, środkowej oraz dolnej części. Dzięki temu można dostosować pozycję żaluzji do swoich potrzeb. Żaluzje te mogą być także montowane do osłony skomplikowanych konstrukcji dachowych, sufitów, świetlików. Nadają się też do przeszkleń o nietypowych kształtach.


Max Rolety – żaluzje w Lublinie

Jesteśmy skoncentrowani na zadowoleniu naszych klientów, dlatego też do każdego z nich podchodzimy indywidualnie. Posiadamy bogaty asortyment różnych typów żaluzji, a także pełen wachlarz materiałów do wyboru w katalogach do wszystkich przestrzeni.

Nasi pracownicy pobiorą wymiary, a następnie zaproponują najlepsze rodzaje żaluzji. Przygotują również wycenę osłon. Zapewniamy krótki czas oczekiwania na wykonanie żaluzji na wymiar i prowadzimy profesjonalny montaż.

W razie dodatkowych pytań dotyczących naszej oferty żaluzji w Lublinie zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Szukasz żaluzji do swojego domu?

Napisz do nas