Domofony / Wideodomofony Lublin

Funkcje domofonów, o których nie wiesz

Domofony i wideodomofony poprawiają bezpieczeństwo i komfort w domu, w mieszkaniu oraz w wielu innych miejscach. W naszej firmie Max Rolety w Lublinie oferujemy klientom wyłącznie najwyższej jakości systemy kontroli dostępu tego rodzaju. Zapewniamy szeroki wybór urządzeń najlepszych marek oraz profesjonalny montaż dla pełnego bezpieczeństwa i wygody.

Wybierz domofony i wideodomofony – postaw na bezpieczeństwo
Domofony i wideodomofony to popularne systemy kontroli dostępu o rozległym zastosowaniu. Zamontowane przy wejściu do budynku lub przy ogrodzeniu pozwalają na zabezpieczenie ich przed nieproszonymi gośćmi.

Domofon pozwala na komunikację głosową na niewielkich odległościach pomiędzy zewnętrzną jednostką umieszczoną na dworze, a także jednostką wewnętrzną – unifonem, która montowana jest w budynku. Nowocześniejsze wideodomofony wyposażone w kamery wideo, dzięki czemu nie tylko pozwalają na komunikowanie się głosowo, ale również pozwalają na pokazanie, kto stoi przy drzwiach, furtce. Obraz wyświetla się wtedy na ekranie unifonu.

Urządzenia tego rodzaju pozwalają na zdalne otwieranie drzwi. Współpracują z elektrozaczepami montowanymi przy zamkach drzwiowych oraz przy furtkach. Osoba chcąca wejść na posesję albo do budynku naciska na przycisk znajdujący się na jednostce zewnętrznej systemu, aby połączyć się z jednostką wewnętrzną. Odbierająca połączenie osoba może wtedy sprawdzić, kto dzwoni, a następnie zdecydować, czy ją wpuścić. Aby to zrobić, należy nacisnąć na odpowiedni przycisk. Elektrozaczep zwalnia się, co powoduje otwarcie drzwi albo furtki. Po zatrzaśnięciu elektrozaczep znów blokuje przejście.

Dzięki montażu systemów domofonowych oraz wideodomofonowych można znacznie poprawić bezpieczeństwo domu jednorodzinnego, mieszkania, a także innych budynków oraz terenów.

Zastosowanie takich urządzeń zmniejsza ryzyko włamań oraz kradzieży, a także dewastacji mienia. W rezultacie inwestycja w tego rodzaju system cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Dzisiaj domofony i wideodomofony można spotkać nie tylko na osiedlach mieszkaniowych, ale coraz częściej na posesjach prywatnych.

Max Rolety – domofony i wideodomofony w Lublinie
Naprzeciwko oczekiwaniom klientów, którzy chcą zainwestować w bezpieczeństwo siebie i swojego mienia, wychodzi nasza firma Max Rolety z Lublina. Oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości urządzeń kontroli dostępu o wszechstronnym zastosowaniu!

Stosujemy sprzęt sprawdzonych marek – dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych w dziedzinie systemów kontroli w domach, mieszkaniach oraz w innych miejscach. Nasi specjaliści będą mogli doradzić, które urządzenia będą najlepiej nadawały się do konkretnego miejsca montażu, a także będą mogły spełnić indywidualne wymagania przedstawione przez klienta.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie projektowania oraz instalacji systemów kontroli dostępu dla domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych oraz innych obiektów – każdemu z naszych klientów możemy zapewnić obsługę na najwyższym poziomie!

Oferujemy domofony od producentów:

  • Eura
  • Commax
  • Kenwei
  • ACO
  • Laskomex
  • Urmet


Oferujemy wideodomofony od producentów:

  • Vidos
  • Somfy
  • Commax
  • Kenwei

Szeroka gama dostępnych w naszej ofercie modeli domofonów oraz wideodomofonów pozwala na indywidualne dopasowanie konkretnych wariantów do danego miejsca montażu. Dzięki temu urządzenie może zapewnić maksymalne bezpieczeństwo dla użytkowników, a przy tym będzie wygodne w codziennym użytkowaniu.

Zajmujemy się fachowym montażem domofonów i wideodomofonów – nasi pracownicy zadbają o to, aby urządzenie było zainstalowane prawidłowo i działało niezawodnie.

Masz dodatkowe pytania dotyczące wyboru najlepszych systemów domofonowych i wideodomofonowych? Skontaktuj się z nami, a my będziemy mogli odpowiedzieć na wszystkie z nich.

wideodomowon lublin

Szukasz domofonu do swojego domu?

Napisz do nas