Napędy do bram Lublin

Funkcje napędów do bram, o których nie wiesz

Napędy do bram to wygoda i bezpieczeństwo – wystarczy nacisnąć na przycisk na pilocie, aby otworzyć albo zamknąć bramę wjazdową lub garażową. Jeśli również chcesz zacząć korzystać z takiej automatyki, wybierz naszą ofertę w firmie Max Rolety z Lublina. Zapewniamy kompleksową i fachową obsługę przy doborze oraz montażu napędów do bram różnych typów – przesuwnych, skrzydłowych, segmentowych. W naszym asortymencie znalazły się także nowoczesne napędy bezszczotkowe.

Napędy do bram – automatyka do bram wjazdowych i garażowych

Dzięki napędom do bram można zapomnieć o czasochłonnym otwieraniu i zamykaniu ich ręcznie. Sterowanie bezprzewodowe poprzez pilota to nowoczesny wybór. Tego rodzaju automatyka pozwala na znaczne ułatwienie wyjazdu oraz wjazdu na posesję samochodem, a także niesie ze sobą szereg dodatkowych korzyści – oszczędza czas, poprawia bezpieczeństwo.

Napędy można montować do:
 • bram wjazdowych
 • bram garażowych

Mogą one współpracować z wieloma różnymi typami konstrukcji bramowych, w tym między innymi z bramami wjazdowymi przesuwnymi, rozwieranymi – z jednym skrzydłem oraz dwoma skrzydłami. Także ułatwiają obsługę bram garażowych – segmentowych, rolowanych (roletowych), uchylnych oraz skrzydłowych, czyli do praktycznie każdego rodzaju bramy.

Szeroka gama napędów dedykowanych do różnych typów bram pozwala na uzyskanie maksymalnego komfortu ich obsługi – bez konieczności wychodzenia z samochodu.

W naszej firmie Max Rolety oferujemy najlepszej jakości napędy do bram w Lublinie. Dzięki współpracy z uznanymi producentami takich napędów możemy zaoferować naszym klientom idealnie dopasowane rozwiązania dla maksymalnej efektywności pracy, wygody oraz bezpieczeństwa!

Bezszczotkowe napędy do bram – nowość w Polsce


Bezszczotkowe napędy do bram to jedna z nowości w Polsce. Tego rodzaju automatyka to sprawdzony wybór na lata! Napędy bezszczotkowe zapewniają nie tylko niezawodne działanie, ale również pozwalają na wykorzystanie elektroniki cyfrowej pozwalającej na bezpieczne i wygodne sterowanie napędem przy uzyskaniu maksymalnych oszczędności energii elektrycznej. Teraz takie napędy do bram można zamówić również w naszej firmie Max Rolety w Lublinie. Oferujemy niezawodne wyposażenie firmy Roger Technology.

W nasze ofercie znajdują się bezszczotkowe napędy do różnych rodzajów bram:
 • przesuwne – seria BH30
 • rozwierne (skrzydłowe) – seria BE20
 • segmentowe – seria M40

Napędy bezszczotkowe (brushless) wyposażone są w innowacyjne silniki cyfrowe, które pracują w stałym polu magnetycznym. To pozwala na uzyskanie szeregu zalet.

Wśród najważniejszych zalet napędów bezszczotkowych do bram znalazły się:
 • cyfrowy sterownik napędu – pozwala na 100% sterowanie napędem cyfrowo
 • znaczne zmniejszenie zużycia energii – silnik może pracować przy niskim napięciu
 • możliwość ustawienia prędkości pracy bramy
 • płynne przyspieszenie oraz zwolnienie pracy napędu
 • cicha praca – brak dźwięków wydawanych przez silnik podczas pracy
 • wysoka efektywność pracy nawet przy intensywnym użytkowaniu
 • system wykrywania przeszkód, na przykład stojącego przy bramie samochodu, dziecka, zwierzęcia, dla pełnego bezpieczeństwa pracy
 • możliwość pracy także w przypadku przerw w dostawie energii elektrycznej przez zastosowanie wewnętrznych lub zewnętrznych akumulatorów
 • prosta i szybka instalacja z wykorzystaniem jednego kabla

Te wszystkie zalety powodują, że aktualnie napędy bezszczotkowe do bram są atrakcyjną alternatywą dla standardowych napędów wyposażonych w silniki szczotkowe. Sprawdzą się zarówno w domu, jak również do zastosowania przemysłowego.

Max Rolety – napędy do bram w Lublinie

W naszej firmie Max Rolety w Lublinie zapewniamy każdemu z naszych klientów pełną, profesjonalną obsługę w ramach doboru oraz montażu odpowiednich napędów bramowych. Dzięki współpracy z wieloma producentami sprzętu możemy dostosować najlepsze wyposażenie tego typu do konkretnego miejsca oraz indywidualnych wymogów naszych klientów.

Nasi specjaliści są zawsze do dyspozycji – zachęcamy do skontaktowania się z nami, aby uzyskać więcej informacji dotyczących napędów do bram znajdujących się w naszym asortymencie.

napędy do bram lublin

Szukasz napędu do bramy do swojego domu?

Napisz do nas