Rolety Zewnętrzne Lublin

Roleta zewnętrzna biała

Rolety Standard

Stosowanie rolet zewnętrznych jest obecnie dość popularną praktyką, nie tylko ze względów wizualnych, ale także ze względu na wzmocnienie bezpieczeństwa domów i budynków gospodarczych. Rolety zewnętrzne chronią dom przed nadmiernymi skutkami warunków atmosferycznych i tworzą dodatkową barierę dla potencjalnych włamywaczy.
Rolety typu standard produkowane są ze specjalnie wyprofilowanego, wysokogatunkowego aluminium. Stanowią one element elewacji budynku, dlatego ich wykonanie musi być precyzyjne.

W połączeniu z oknami dają zwiększoną izolację, a co za tym idzie zmniejszenie kosztów utrzymania ciepła. Profile rolet wypełnione są pianką, co ma jeszcze większy wpływ na docieplenie budynku. Ochrona akustyczna, która jest kolejnym walorem zastosowania rolet zewnętrznych daje dodatkowe zabezpieczenie otworu okiennego, podnosząc standard budynku. Skrzynki i prowadnice do rolet dostępne są w czterech podstawowych wersjach kolorystycznych: białym, szarym, brązowym i ciemnobrązowym. Ale same rolety oferujemy w szerokiej gamie kolorów, tak by dopasować produkt do każdej elewacji i preferencji klienta.

Roleta podtynkowa

Rolety Podtynkowe

Rolety podtynkowe najczęściej znajdują swoje zastosowanie w nowopowstałych budynkach, ale można także dokonać niewielkich zmian i przystosować nadproża w już istniejących. Ważne jest ujęcie takiego rozwiązania już na etapie planowania i projektowania budynku. Rolety podtynkowe produkowane są ze specjalnie wyprofilowanego aluminium bardzo wysokiego gatunku, a ich profile wypełnione są pianką. Są one integralną częścią elewacji, więc można je dowolnie dobierać, tak by pasowały do wizji inwestora.

Profile występują w wielu kolorach, a skrzynki i prowadnice dobieramy z czterobarwnej palety: bieli, szarości i dwóch odcieni brązu. Ten rodzaj rolet zewnętrznych także pełni doskonałą funkcję izolacji termicznej, ponieważ nie narusza konstrukcji okien i drzwi. Dodatkowo stanowi bardzo dobrą ochronę przed wszelkimi czynnikami zewnętrznymi, przede wszystkim atmosferycznymi, ale stanowią też dodatkowe zabezpieczenie przed niechcianą wizytą“nieproszonych gości”. Kolejnym atutem jest także ochrona akustyczna, podnosząca komfort i znacznie redukująca nadmiar hałasu pochodzącego z zewnątrz.

Roleta półokrągła

Rolety Półokrągłe

Rolety półokrągłe stworzone zostały z myślą o różnych kształtach okien i drzwi. Wszelkie łuki i półkola nie stanowią żadnej przeszkody w zastosowaniu zewnętrznej rolety. Ich wykonanie nie różni się jakością od innych oferowanych przez nas rolet zewnętrznych, wyprofilowane aluminium z najwyższej półki, profile wypełnione pianką i duży wybór kolorystyki profili.

Montaż następuje bezpośrednio do budynku, stanowiąc jego spójną część. Dzięki temu nie ingerujemy w konstrukcję okna i nie naruszamy bariery izolacyjnej i termicznej. Założenie takich rolet najlepiej uwzględnić na poziomie projektowania budynku, bądź też w okresie przewidzianym na remont lub wymianę okien.
Podobnie jak wszystkie rolety zewnętrzne, i te mają pozytywny wpływ na wyciszenie wnętrza. Niezależnie od typu okien i różnych rozwiązań warto wziąć pod uwagę zakup i montaż rolet zewnętrznych

Szukasz rolety zewnętrznej do swojego domu?

Napisz do nas