Moskitiery Lublin

Moskitiera skutecznie zabezpiecza przed przedostawaniem się owadów do wnętrz. Jest niezwykle przydatna w okresie letnim, gdy jest ich najwięcej. Zamontowana na oknach oraz na drzwiach zapewnia komfort i bezpieczeństwo. W naszej firmie Max Rolety można zakupić najwyższej jakości moskitiery w Lublinie. Dla naszych klientów wykonujemy moskitiery na wymiar, które zapewniają skuteczną ochronę przez całą dobę.

Moskitiery – skuteczna ochrona przed owadami

Moskitiera to rodzaj siatki, która montowana jest na oknach oraz na drzwiach. Jest na tyle gęsta, że zapewnia właściwy przepływ powietrza, a przy tym również zapobiega przedostawaniu się owadów, na przykład komarów, much, pszczół, os, szerszeni. Dodatkowo, mogą chronić także przed większymi zwierzętami, na przykład gryzoniami.

Dzięki moskitierze można spać komfortowo przez całą noc – bez denerwującego bzyczenia oraz swędzących bąbli. Także moskitiery będą niezastąpione dla tych osób, które są uczulone na jad owadów.

Najskuteczniejsze są te moskitiery, które wykonane są na wymiar i dopasowane do rozmiarów stolarki okiennej oraz drzwiowej. Ściśle przylegające do ramy okna lub drzwi zabezpieczają dom i mieszkanie przed nieproszonymi gośćmi.

W naszej firmie Max Rolety w Lublinie możemy zapewnić Państwu dostęp do najwyższej jakości moskitier, które dają skuteczną ochronę, a przy tym wyglądają estetycznie. Wszystkie moskitiery wykonujemy na wymiar i na bazie najwyższej jakości materiałów!

W nasze ofercie znalazły się dwa rodzaje moskitier:
  • moskitiery okienne
  • moskitiery drzwiowe

Wszystkie z naszych moskitier wykonujemy na indywidualne zamówienie, zapewniając naszym klientom idealne dopasowanie do konkretnego miejsca montażu.

moskitiera okienna

Moskitiery okienne

Moskitiery na okno to najpopularniejsze rozwiązanie. Pozwalają na spanie przy otwartym oknie bez obawy o denerwujące owady. W naszej ofercie dostępne są popularne moskitiery ramkowe okienne, które produkowane są z aluminium oraz z wytrzymałej siatki z tworzywa sztucznego, dlatego mogą posłużyć na lata.

Nasze moskitiery mogą być używane do wszystkich typów okien, w tym okien PCV, drewnianych, aluminiowych. Specjalne zaczepy pozwalają na bezinwazyjny montaż moskitiery na ramie okiennej i umożliwiają jej zdjęcie po sezonie.

Szeroka gama kolorów ramek i siatek pozwala na dopasowanie moskitiery do estetyki okna.

moskitiera na drzwi balkonowe

Moskitiery drzwiowe

Naszym klientom możemy zaoferować także praktyczne moskitiery drzwiowe. Są to moskitiery przeznaczone do montażu na drzwiach balkonowych, tarasowych, a także na drzwiach wejściowych.

Oferowane przez nas moskitiery drzwiowe posiadają solidne, aluminiowe ramki ze wzmocnieniami, które dopasowane są do wielkości otworu drzwiowego. Wypełnione są wytrzymałymi siatkami z tworzywa sztucznego. Zawiasy oraz wygodne uchwyty pozwalają na zamykanie i otwieranie moskitiery niezależnie od drzwi.

W naszych moskitierach drzwiowych stosujemy specjalny system automatycznego zamykania. Wykorzystuje on sprężynowe zawiasy, które powodują zamknięcie drzwi moskitierą nawet wtedy, gdy domownik o tym zapomni. Dodatkowo, nasze moskitiery posiadają także system uniemożliwiający samoczynne otwarcie – na obrzeżu ramy znajdują się magnesy.

Podobnie jak w przypadku okien, nasze moskitiery drzwiowe są oferowane w różnych kolorach do wyboru, dlatego można łatwo dostosować je do kolorystyki stolarki drzwiowej.

Max Rolety – moskitiery w Lublinie

W firmie Max Rolety jesteśmy skoncentrowani na tym, aby oferować klientom wyłącznie najlepszej jakości osłony okienne. Nasze moskitiery to sprawdzony wybór do każdego domu i mieszkania – są indywidualnie dopasowane do miejsca montażu, solidne, a także estetyczne.

Nasi pracownicy zmierzą dokładnie miejsca montażu moskitier, zasugerują najlepsze rozwiązania i zapewnią profesjonalny montaż.

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszą ofertą moskitier, jesteśmy całkowicie do dyspozycji.

Szukasz moskitiery okiennej lub drzwiowej?

Napisz do nas