Żaluzje Aluminiowe

Żaluzje aluminiowe

Dowiedz się więcej

Kiedyś żaluzje aluminiowe były największym krzykiem mody i jedyną znaną formą (poza zasłonami) zabezpieczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem. Ich zastosowanie i popularność od lat jest niezmienna, mimo różnych alternatyw zainteresowanie tradycyjnymi żaluzjami nie maleje. Są one stosowane, jako uzupełnienie okna, jego nieodłączna część, bądź też element dekoracyjny. Obecnie rynek oferuje dziesiątki wariacji i możliwości doboru kolorystycznego żaluzji i osprzętu, w skład, którego wchodzi sznurek, drabinka i rynny.

Najpopularniejsze rozwiązanie dla okien, czyli żaluzje aluminiowe można montować na skrzydle okna, we wnęce okiennej, do ściany lub sufitu w oknach skręcanych, skrzynkowych, zespolonych stałych, otwieranych i uchylnych. Dodatkowo istnieje możliwość zastosowania prowadzenia żyłkowego dzięki któremu żaluzja po uchyleniu okna pozostaje w tej samej pozycji co okno). W zależności od potrzeb do wyboru mamy taśmy o szerokościach: 16 mm, 25 mm i 50mm, które stosowane są do wszystkich typów okien.
Wybierając żaluzje aluminiowe nie ma możliwości niedopasowania ich do indywidualnych wymagań. Istnieje tak wiele propozycji i odsłon, że z pewnością wybiorą Państwo coś dla siebie.

Szukasz żaluzji do swojego domu?

Napisz do nas