Rolety Standard

Roleta zewnętrzna biała

Warto je mieć!

Stosowanie rolet zewnętrznych jest obecnie dość popularną praktyką, nie tylko ze względów wizualnych, ale także ze względu na wzmocnienie bezpieczeństwa domów i budynków gospodarczych. Rolety zewnętrzne chronią dom przed nadmiernymi skutkami warunków atmosferycznych i tworzą dodatkową barierę dla potencjalnych włamywaczy.
Rolety typu standard produkowane są ze specjalnie wyprofilowanego, wysokogatunkowego aluminium. Stanowią one element elewacji budynku, dlatego ich wykonanie musi być precyzyjne.

W połączeniu z oknami dają zwiększoną izolację, a co za tym idzie zmniejszenie kosztów utrzymania ciepła. Profile rolet wypełnione są pianką, co ma jeszcze większy wpływ na docieplenie budynku. Ochrona akustyczna, która jest kolejnym walorem zastosowania rolet zewnętrznych daje dodatkowe zabezpieczenie otworu okiennego, podnosząc standard budynku. Skrzynki i prowadnice do rolet dostępne są w czterech podstawowych wersjach kolorystycznych: białym, szarym, brązowym i ciemnobrązowym. Ale same rolety oferujemy w szerokiej gamie kolorów, tak by dopasować produkt do każdej elewacji i preferencji klienta.

Szukasz rolety do swojego domu?

Napisz do nas