Moskitiery Okienne

moskitiera okienna

Dowiedz się więcej

Moskitiery są idealnym rozwiązaniem w obronie domu przed latającymi insektami. Mając zamontowane moskitiery nie tylko możemy spokojnie spać przy otwartym oknie, ale cieszymy się świeżym przepływem powietrza przez całą dobę. A bzyczące muchy za dnia i nocne bzyczenie komarów, znamy już tylko z opowiadań! Tak nie wiele trzeba by zapewnić komfort sobie i swoim najbliższym.
Proponujemy Państwu moskitiery ramkowe okienne, które wykonane są z aluminiowej ramki, oraz siatki z tworzywa sztucznego, co daje im gwarancję długotrwałej żywotności. Z pewnością zakup naszych produktów jest bardzo dobrą inwestycją na długie lata!

Moskitiery, które oferujemy nadają się do wszystkich typów okien otwieranych lub uchylanych wyłącznie w celu przewietrzenia pomieszczeń. Nie ma znaczenia, czy okno jest drewniane, aluminiowe, czy też wykonane z PCV, dzięki specjalnym zaczepom z łatwością można je zdemontować np w celu umycia ramy okna lub też całkowicie zdjąć na okres zimowy. Stwórz latającym owadom barierę nie do pokonania i ciesz się spokojnymi nocami bez nieznośnego bzyczenia i ukąszeń. Nie zwlekaj! Już dziś zadzwoń i zamów moskitiery do swojego domu!

Szukasz moskitiery okiennej do swojego domu?

Napisz do nas