Markizy Koszowe

markiza koszowa

TYLE MOŻLIWOŚCI

Markizy koszowe to rozwiązanie przeznaczone głównie do stosowania nad witrynami, drzwiami sklepowymi, a także nad punktami gastronomicznymi, w lodziarniach i kafejkach. Markizy te są z reguły nie duże, ale wyglądają bardzo efektownie. Swoim wyglądem często przyciągają wzrok już z daleka. Mogą być także wykorzystane, jako element reklamowy. Poza walorami wizualnymi pełnią bardzo ważną rolę ochronną, zabezpieczają wyeksponowane w witrynach towary przed szkodliwym, niszczącym promieniowaniem słonecznym i wysoką temperaturą.

W markizach koszowych występuje podział na dwie kategorie (ze względu na ich kształt). Są to markizy kuliste i klasyczne. W zależności od potrzeb i pełnionych funkcji, dobierana jest właściwa forma. Różnobarwne markizy koszowe mają swój niesamowity urok i wywołują miłe wspomnienia, ponieważ, podobne rozwiązania dostępne były już od dziesiątki lat temu.
Konstrukcja markiz wykonana jest z aluminium i pokryta tkaniną PCV lub tkaniną akrylową impregnowaną. Wysoka jakość produktu, spełnia swoje funkcje przez wiele, wiele lat.

Szukasz markizy koszowej do swojego domu?

Napisz do nas