Bramy Segmentowe

dwie bramy segmentowe

PRODUKT, KTÓRY WARTO MIEĆ

Niezależnie, czy masz już garaż, czy dopiero o nim myślisz z pewnością masz świadomość, że brama garażowa stanowi istotną rolę dla całego garażu. Jednym z najlepszych rozwiązań są bramy segmentowe ponieważ współczynniki przenikania ciepła plasują się na poziomie Uk=1,07[W/m2xK], oznacza to, że brama jest ciepła i przeznaczona głównie do garaży ogrzewanych. Z zasady bramy garażowe z takim współczynnikiem przenikania ciepła są zbliżone do współczynników okien wielokomorowych stosowanych w budownictwie energooszczędnym.

Co charakteryzuje tego typu bramy? Po pierwsze to, że jest uszczelniona na całym obwodzie, a w dolnym panelu zamontowano specjalną uszczelkę przylegającą do podłoża, co daje świetną izolację termiczną. Przemawia za tym także uszczelnienie pomiędzy górnym panelem, a nadprożem dzięki uszczelce zamontowanej do górnego panelu lub też mocowanej do nadproża. Trwałość i solidność, cała konstrukcja wykonana jest z wysokiej jakości elementów stalowych ocynkowanych, a skrzydło bramy wykonane z paneli stalowych 40 mm wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową. Funkcjonalność, skrzydło bramy porusza się wzdłuż prowadnic pionowych i poziomych podsufitowych.
Bramy segmentowe to także bezpieczeństwo, panele posiadają zabezpieczenie kształtowe, uniemożliwiające przytrzaśnięcie palców oraz uszczelki w miejscu styku dwóch paneli. Do wyboru sterowanie automatyczne lub manualne.

Szukasz bramy garażowej do swojego domu?

Napisz do nas